Srpen 2012

Happy B-Day Liam ! ♥

29. srpna 2012 v 22:45 | *G* |  Liam Payne
Jak už asi vítě, tak Liam oslavil dnes 19 narozeniny ! ' Všechno nejlepší Liame ! ' ( Ještě jednou :D )

Kdo jste z vás dodrželi ty pravidla co jsem přidala v jednom článku ? Já jo :D Dělala jsem 1, 2, 3 Flick, jedla jsem polévku vidličkou.... No... Tohle byl děs :'D, Napsala jsem si na ruku 'Daddy Direction', vzala jsem si želví naušnice, udělala si tetovačku: Želvu :D a podívala jsem se na Toy Story 2 :'D Hezkej den no :D

Fotky:
Happy Birthday Liam:

Animace:

Tweety ( Nejsou všechny ;) ):

Photos from LWWY

26. srpna 2012 v 18:37 | *G* |  One Direction
Dnes se objevily nové fotky z natáčení LWWY ! Kluci ho už jinak dotočili. Za dva dny ! :)*

Harry má nové tetování. Je to jeho bývalé číslo z XF. :)


V tom videoklipu budou i tři nějaké modelky :D No... Jestli je tahle modelka, tak to už MĚ tam mohli šoupnout ! :D


Tahle holka se jmenuje Jessica Paull a bude ve LWWY.


Liam & Danielle at Funky Buddha » 25.8.2012

26. srpna 2012 v 18:22 | *G* |  One Direction
Liam a Dan včera na jeho oslavě :)
Niall & Harry at Funky Buddha » 25.8.2012

26. srpna 2012 v 18:15 | *G* |  One Direction
Včera kluci šli oslavovat Liamovi narozeniny :) I když je má až 29.8. :)*


FEE - 3

23. srpna 2012 v 15:18 | *G* |  Stories
"Nialle, děkuji."Postavil jsem ji na nohy, naproti sobě.
"Terry, em, já.." Chtěl jsem pokračovat, ale udělala to, co jsem chtěl udělat taky. Políbila mě. Přotlačil jsem ji na zeď co byla za náma a polibky ji zahlcoval od rtů, přes krk ke klíční kosti. Ruky mi obmotala kolem krku, jednou mě hladila po krku a zádech, druhou zajela do mích vlasů.
"Nialle??" Zeptala se a tím nechvíli oddělila naše rty.
"Hm?"
"Nejdeme do hotelu?"
"Jo." Usmál jsem se na ni a vzal ji do náruče. Nebyl to zrovna nejlehčí úkol s alkoholem v krvi, ale zvládl jsem to.
"Umím chodit." Zašeptala mi do ucha.
"Já vím."Mrknul jsem na ni a šli jsme k hotelu, naštěstí jsme nebyla daleko. Asi tři minuty chůze.
"K tobě nebo ke mně?"Zeptal jsem se, když jsme došli k výtahu.
"Ke mně, je to blíž." Skousla si spodní ret a usmála se.
"Fajn." Nechal jsem ji, aby stlačila číslo na patro, a ve výtahu jsem opět spojil naše rty. Dojeli jsme do jejího patra, a celou cestu k pokoji jsme se od sebe neodtrhli.
"Sakra." Zanadávala, když jí nešel otevřít pokoj, jo možná jsem za to mohl já, když jsem ji nenechal od sebe se oddělit. Nakonec se to podařilo, odemkla ho a hned jsme do něj zalezli. Chytil jsem ji pod zadečkem a Terry mi omotala nohy kolem pasu. Jednou rukou mě hladila pod tričkem, a druhou mi zajela do vlasů. Sundal jsem jí triko, a hned na to i to své.
"Nialle." Zašeptala, když jsem ji posadil na menší skříň, a začal jí rozepínat kraťásky. Ano, chtěl jsem ji, teď a tady. Začala mi sundávat kraťasy, pomohl jsem jí a pak už jsme se ve spodním prádle přemístili na poste. Položil jsem ji, a opatrně si lehl nad ní, lehce, abych ji nerozlehl, a začal se věnovat jejímu krku a dekoltu. Rukou mi přejížděla po zádech, a mě se při každém jejím dotyku zachvěli všechny svaly. Posadil jsem se a přitáhl ji k sobě, abych jí mohl sundat podprsenku. Hodil jsem ji pravděpodobně někam, kde se nacházelo i zbytek oblečení. Hned potom následovali její kalhotky, a o chvilku později i moje boxerky. Položil jsem ji zpátky pode mě a pak jsme si už jenom užívali tu rozkoš, co nám ten druhý působil.
"Bože." Dopadl jsem vedle ní a vydýchával. Otočil jsem se na ni, a políbil ji. Lehla si mi na rameno a jednou rukou mě objala.
"A to jsem říkal, že do svatby s nikým spát nebudu." Zasmál jsem se po chvilce a podíval jsem se na Terry, bylo na ni znát, že má v sobě alkohol, asi tak jako i na mě. A ne málo.
" Opravdu??"Usmála se. Jenom jsem přikývl a vzájemně jsme si koukali do očí.
"Vezmeš si mě?" Dořekl jsem a se smíchem se podíval na Terry.
"Určitě." Odpověděla i s úsměvem a natáhla se ke mně, aby mě mohla políbit, polibky jsem ji oplácel. Po chvilce jsme usnuli ve společném obětí.
Kolem šesté ráno mi začal hrát mobil, příšernej zvuk, když byl jenom potichu. Terry to naštěstí nevzbudilo.
* "Ano?" Začal jsem tiše mluvit do telefonu, abych Terr nevzbudil.
* "Okamžitě přijď na recepci." Jediná věta a potom to Josh típl.
Natáhl jsem si boxerky a hned na to kraťasy, s tričkem jsem měl menší problém ho najít, ale po chvilce jsem ho měl. Došel jsem k posteli a letmě políbil Terry. Došel jsem na recepci, kde už stál Josh. I s kufry! Mími kufry!
"Co tady dělají ty tašky?" Okamžitě jsem na něj vychrlil.
"Odjíždíme, máte nějaký plány." Usmál se na mě ospale a už mě tahal ven z hotelu.
"Cože? Teď? Já nemůžu odjed!!" Začal jsem se s ním přetahovat, ale byl silnější i normálně,i když jsem v sobě neměl alkohol. Nemůžu odjed! Na pokoji je Terry! A určitě na mě bude čekat. Nestihl jsem ji nic říct, ani nic vzkázat protože do minuty jsme byly v přistaveném autě a jeli na letiště. Celou cestu, jak v autě, tak v letadle, jsem nepromluvil a jenom jsem se užíral tím, co si pomyslí Terry, až zjistí, že jsem odjel, a nic jí neřekl. Jsem debil, absolutní a největší debil, kterého znám. Teda až po Joshovi.
"Anglie."povzdech si Josh a vzal svoje tašky do ruky, když jsme vycházeli z letiště. Dojel pro nás Paul, prý pro jistotu. A pak už jsme jeli rovnou do našeho společného domu, kam se na pár týdnů přistěhoval i Josh, protože mu vypršel podnájem.
I Wish - 10

23. srpna 2012 v 15:16 | *G* |  Stories
Trvalo to sice jenom vteřinu,ale vadilo mi to,jako za poslední dobu nic.
"To bylo keců kolem toho." Smál se Louis když už Niall seděl na svém místě.
"A ani to nebolelo."Přidal se k němu Zayn.
"Hmm."Zabručel jsme si pro sebe,nikdo mě nevnímal takže to nikdo ani neslyšel.Stephani se jen usmívala a Niall točil.Baru zpět co jsme říkal.Nesnáším tuhle hru,a nesnáším s eza to že jsem ji navrhl.
"Harry?"Přišel za mnou do kuchyně Niall.Ostatní seděli venku.
"Co?"Nechtěl jsem na něj být nepříjemnej,ale nešlo to.Prostě nešlo i když ho mám rád.
"Mslíš že by semnou šla Steph ven?"Stoupl si naproti mně a zářili mu oči,a úsměv měl od ucha k uchu.
"Cože?"vypískl jsem,tak až jsem svůj hlas nepoznal.
"No jestli by se mnou šla , co myslíš?"Pořád na mě upíral pohled.Co mu mám říct? 'Víš Nialle,nevím proč ale když se k ní přiblížíš tak žárlím.Takže kdybys s nešel ,byl bych rád.'
"Harry?"
"Jo?"Probral jsme sem se a znovu se soustředil na Nialla.
"Tak co myslíš?"Zase se smál a čekal co mu odpovím .
"Zeptej se jí,nevím."Usmál jsem se na něj,.
"Díky brácho.Zeptám se jí."Mrknul na mě a odešel za ostatníma.Harry co to s tebou sakra je?Neznáš ji,co to s tebou je?Ptal jsme se sám sebe.No odpověď jsme nedostal.
"Harry,co ty tu?"Otočil jsme se za hlasem.Stála tam Stephani.
"Ehm.. šel jsme si pro vodu."Blbečku,vody je velku na pití dost.
"Aha."asi i ona si všimla že to není pravda.
"Steph?"Zkřičel Niall když vběhl do obýváku,rozhlídl se a zamířil si to k nám.Super.
"Ano?"Usmála se a otočila se na něj.Niall se na mě podíval a pak pokračoval.
"Víš chtěl jsem se zeptat...jestli by jsi se mnou někam nezašla..?"Usmíval se a byl nervózní,to poznám.Stephani se nejdřív podívala na mě.Proč?! A pak se otočila zpět k Niallovi.
"Jo ráda."Sladce se na něj usmála a pak spolu odešli zpět za ostatníma.
Odešel jsem do svého pokoje.Praštil dveřma a hodil sebou na postel.Z nočního stolku jsme vytáhl balíček gumových medvídků,a začal jsem jíst jednoho za druhým.
STEPHANI
Došli jsme s Niallem za ostatníma zpět ven a El se na mě podívala.Jen jsme se usmála a pokrčila rameny,úsměv mi oplatila.Sedli jsme si a dál se bavili.
"Asi už půjdem."usmála se El.
"Už?"zeptali se kluci skoro jednohlasně.
"Jo."Souhlasila jsem se El.
"Tak když musíte."řekl smutně Louis a vstal.Za ním všichni ostatní.
"Odvezu Vás."Usmál se na nás Louis.
"Ahoj."rozloučila se Dany s Liamem.Na rozloučenou se políbili.
"Emm.. tak já se ti ozvu."Vykoktal ze sebe Niall a objal mě.
"Jojo."Usmála jsem se na něj.
"Steph?"Zavolal na mě Liam.
"Ano?"
"Rádi jsme tě poznali,doufám že se ještě uvidíme."Dokončil za něj Zayn.Ještě jsme zamávaly a už jsme jeli.

I Wish - 9

23. srpna 2012 v 15:13 | *G* |  Stories

HARRY

Po seznámení jsme si šli sednou do obýváku.Na oběd bylo ještě při jen brzo.Všimnul jsem si,že si ji Niall pořád prohlížel.Taky jsem z ní nespusti oči.A ano,vadilo mi že se zamlouvá i Niallovi.Na pohovce si vedle ní sedl Niall,měl jsem sto chutí ho uškrtit."Haló!Země volá Harryho."Promluvil na mě Liam."Eh?Co?"Byl jse mimo."Jenom jestli jsi tu snámi nebo někdo jinde.""Jsem v pohodě."Usmál jsme se a radši si sedl a poslouchal.Skoro pořád se něčemu smáli.Čemu,to jsem nevěděl protože jsem poslouchal jedním uchem tam a druhým ven.Byl jsem mimo."A odkud se znáš s El?"Změnil téma Zayn a podíval se na Staphani.Vyměnila si rychlí,a celkem nenápadný pohled s El.nevím jestli si toho všimli i ostatní nebo jenom já ji tak sledoval.Asi to druhý."To je nadlouho."Odpověděla za ni El."Máme čas."Niall se přidal k Zaynovi."Je to na hodně dlouho."řekla důrazně Stephani.Niall už otevíral pusu a chtěl určitě říct něco jako : Máme hodně hodně času. Ale dřív promluvil Liam."Cco kdybychom šli jíst?""Že se ptáš!"Přeskočil opšradlo pohovky,div ju nezhodil,a o sekundu později seděl u stolu."Čeká se jenom na vás!"Všichni jsm ese zvedli a šli za ním.Seděli jsme na verandě.HOlky nám několikrát pochválili oběd,což mě těšilo.Vařil jsme já,a Liam,samozřejmě."Tak co budem dělat?""Zahrajem si flašku?"Jo je to dětinská hra,ale mám ji rád a je při ní sranda."Flašku?"Zděšený a pobavený výraz který měla Stephie ve tváři,byl zábavný.Nevím jak jinak bych to nazval."Jo.Je to sranda."Přemlouval jsme ji,a nejenom ji.Ani El a Dany se to nezamlouvalo.U kluků jsem vyděl že s tím problém nemají."Bude sranda,prosím."Dělal psí oči Louis na El.Vypadal vtipně,hodně vtipně.Nakonec všichni souhlasili.Ikdyž ne zrovna dvakrát nadšeně.Ano mluvím o Stephani a El."Niall."Vykřik nadšeně Louis když falška ukázala na něj."Buď hodný Loui."Žadonil Niall,vypadal skoro jak štěně."Já jsem vždycky.""Neřekl bych."Začali se dohadovat a mavali kolem sebe rukama.Divím se že někdo jednu neschytal."Kluci."Povzdechla si Danielle se smíchem."Jo ten úkol...Tak třeba."Podíval se na Nialla a šibalsky se usmál.Znám ho,něco ho napadlo."Polib Steph.""Cože?"Nialle."Cože?"Otrochu piskalvější hlásek Stephani."Cože?"Vykřikl jsem i já.Něvědomky,nechtěně."No."Usmíval se Louis od ucha k uchu nad svým 'skvělým' úkolem.Nesnášel jsme ho.Právě teď bych ho najradši uškrtil jako Nialla předtím."Tak!"Popohnal pohybem ruky Niall k Stephani."Už du."Zamračil se na něj a šel až k ní,zvedl ji ze židličky a stál přímo u ní.Myslel jsem že vybouchnu.Ale nevěděl jsme proč!Sakra proč mi vadí že je tak blízko u ní a má ji políbit?Nahnul se k ní s přitisk svoje rty k těm jejím.

FabuLouis Life - 27. díl - Josh

23. srpna 2012 v 15:11 | *G* |  Stories


Popravdě jsem neměla chuť ani sílu vylézt z postele. Chtěla jsem být zavřená a nevylézt dokud to nepřestane bolet.
Zatím jsem byla Georgininým bytě. Nejhorší bylo právě to, že jsem neměla svůj byt.
Nadechla jsem se a vylezla z postele. Kdybych nemusela, nevylezu. Ale dneska je ten důležitý den. One Direction mají dva roky!
Svůj vzhled jsem neřešila, osprchovala jsem se, oblékla si džíny, tílko a na oči si dala brýle. Vypadala jsem strašně.

Těch pár dní jsem s nikým kromě Georginy a Robbieho nemluvila. Nezvedla jsem telefon a neodpovídala na zprávy. Jenže práci jsem odmítnout nemohla. I když to znamená vidět Harryho. Nejhorší bylo to, že jsem ho pořád milovala i přesto, co udělal.
Vzala jsem si kabelku a klíčky od auta. Studio, kde mělo být focení, bylo jen pár ulic od bytu, tak jsem tam byla během pěti minut.

"Ahoj." Pozdravila jsem všechny, když jsem vešla do šatny. Harry tam naštěstí nebyl. Odložila jsem si kabelku a posadila se vedle Louise. Lou mu právě dělala vlasy.
Chytl mě za ruku a mrkl na mě. "Jsi v pohodě?"
Pokrčila jsem rameny. "Jak mi může být?"
Přišli k nám i Zayn, Liam a Niall a sedli si kolem nás.
"Jo, slyšeli jsme, co se stalo." Kývl na mě soucitně Liam.
Všichni mě najednou objali a mě zase začaly téct slzy. "Vidíte, co děláte, blázni?!" řekla jsem se smíchem, sundala si brýle a utírala si oči.
Pustili mě a Zayn mě pocuchal ve vlasech. "Drž se, máš nás."
"Jo," přidal se Niall.
"Děkuju kluci, jste fakt milí." Popotahovala jsem.
"Promiň Kat, ale já pořád nevěřím, že by to Harry udělal. On tě miloval, vážně miloval." Dodal ještě.

"Bavme se o něčem jiném, prosím." Změnila jsem téma.
"Fajn." Převzal to Louis. "Dneska u mě oslava. Oslavíme ty dva roky velkolepě!"
"Yes man!" zajásal Zayn.
"Jdeš?" podíval se na mě Louis.
Trhla jsem sebou. "Moc se na to necítím."
"Kat!" šťouchl do mě Liam. "Musíš jít! Všichni jdou!"
"No právě." Ušklíbla jsem se. "Všichni."
"No tak!" naléhal Louis. "Nemůžeš nejít!"
Zakroutila jsem očima. "Ok, v kolik?"
"V devět!" zvolal nadšeně.
"Budu tam." Vzdychla jsem otráveně.
"Oh yeah!" plácli si kluci a já se musela smát jejich nadšení.

"Co je tu tak zábavného?" ozval se Harry. "Ahoj Katherine."
Otočila jsem se a opovržlivě se na něj podívala. "Myslím, že můžeme začít."
Celé focení proběhlo jak takž fajn. Kluci mi zvedli náladu všemi blbostmi, které vyváděli, a Harryho jsem prostě ignorovala. I když to bylo těžké.
Přišel za mnou, když už všichni odešli a já si uklízela věci.
"Katherine, mluv se mnou." Žadonil.
"Nech mě na pokoji." Zasyčela jsem.
Chytil mě a přitáhl si mě k sobě a hleděl mi do očí. Byl v nich smutek. Políbil mě a já bych si ten polibek za normálních okolností užívala, kdybych nevěděla, co mi provedl.
Vytrhla jsem se mu a vlepila mu facku. "Tohle už kurva nikdy nedělej! Ublížil jsi mi a to ti nikdy neopustím!"
Držel se za tvář a ublíženě na mě koukal. "Do prdele Katherine, já nic neudělal!"
Znechuceně jsem se na něj podívala. "Škoda, že ti nevěřím ani slovo."
"Já… Katherine… Já tě miluju." Vykoktal.
"Nic, co řekneš, můj názor na tebe nezmění. Jsi hajzl Stylesi." S těmito slovy jsem ho tam nechala stát. Doufám, že ho to bude bolet stejně jako mě, ne - li víc.

"Kat?" uslyšela jsem povědomý hlas.
Vzhlédla jsem a hleděla do tváře Joshovi, klukovi, který chodil s Louisem do třídy, a kamarádili jsme se. "Pane Bože, Joshi!" vyskočila jsem a objala ho. "Strašně dlouho jsem tě neviděla, jak se máš? Máš čas? Sedni si!"
Josh se usmíval, posadil se naproti mně a objednal si džus. Servírka mu ho hned přinesla.
"Mám se skvěle, ty? Slyšel jsem, že děláš s One Direction a chodíš s Harrym. Vždycky jsem věděl, že to dotáhneš daleko." Zazubil se.
"Bylo i líp, znáš to. Jo, dělám s nimi, ale ta druhá věc je už minulý čas." Ušklíbla jsem se. "A co ty? Kde pracuješ?"
"Co se stalo? Na fotkách jste vypadali tak šťastní. I když já si vždycky myslel, že budeš s Louisem." Zasmál se. "Dělám producenta v nahrávací společnosti."

"Vyspal se s tvojí ségrou, to se stalo." Prohodila jsem.
Josh se málem zadusil džusem. "S Christinou?!"
Kývla jsem. "Tvoje ségra by udělala cokoliv, aby mi zničila život. Nevím proč, vždyť jsme byly kamarádky."
Smutně se na mě podíval. "Katherine, ona tě nenáviděla, už když jste byly kamarádky. Měla jsi všechno, co chtěla ona. Krásu, přátele, dobré známky a hlavně Louise."
Zčervenala jsem. Ne každý den vám kluk s vzhledem jako má Josh, říká, že jste krásná.
"A když jsi odjela, byla šťastná." Dopověděl.
"Co jsem jí vlastně udělala?" zvolala jsem zoufale.
Pokrčil rameny. "Nevím. A hlavně nevím, jak může Christina patřit do naší rodiny."
Zasmála jsem se. "To já taky ne."

"Strašně rád jsem s tebou mluvil, ale teď už musím jít. Co děláš večer?"
"Musím na jeden večírek, ale měl bys jít se mnou. Louis tě rád uvidí." Navrhla jsem.
"Fajn." Usmál se Josh. "Tady je moje číslo." Podal mi vizitku. "Pošli mi tvou adresu a před devátou jsem u tebe. Zatím se měj." Políbil mě na tvář a odešel.

Potěš koště. Nevím, jestli to brát jako rande nebo prostě normálně. I když na rande je asi ještě dost brzo.

Když jsme přišli k Louisovi, bylo už u něj plno. Hrálo zrovna Up All Night.
Pověsila jsem si sako v šatně a narovnala si šaty. Zvolila jsem modré krátké šaty s černými doplňky. Jemně jsem se nalíčila a upravila si vlasy. Josh mě viděl ne zrovna dobře vypadající a tak jsem chtěla aspoň teď vypadat dobře. Aspoň Harry uvidí, o co přišel.
"Pojď." Chytila jsem Joshe za ruku. "Najdeme Louise."
Netrvalo to dlouho. Byl přímo ve středu dění spolu se zbytkem skupiny. Harry vytřeštil oči, když mě viděl držet se s Joshem za ruku. Vyprostila jsem ji.
"Joshi!" zařval Louis a skočil po něm. Pár minut po sobě skákali a pak se uklidnili. Omlouvalo je jen to, že se dlouho neviděli.

"Vážení!" vypl Louis hudbu. "Myslím, že je čas na dort!"
Liam s Harrym ho mezitím přivezli. Byl obrovský. Byla to sestava bicích s logem 1D a najedla by se z něj, tak půlka Londýna.
Všichni začali tleskat a kluci je dodali, že proslov si pro nás připravili na později a my se můžeme pustit do dortu.
Hudba zase hrála a Louis si odtáhl Joshe stranou, aby si mohli popovídat. Liam byl s Dans a Zayn s Perrie, Niall někam zmizel a já tam zůstala stát sama s Harrym.
"Promluv si se mnou prosím."
"Nechci Harry, pochop to." Ušklíbla jsem se.
"Jak ti mám dokázat, že jsem nic neudělal?"
"Nijak!" vyjela jsem na něj. "Nikdy, rozumíš nikdy, ti to neodpustím!" otočila jsem se a odešla od něj. Musela jsem najít něco k pití.

"Jsi v poho?" přišel za mnou Louis.
"Ale jo, kde je Josh?" zeptala jsem se.
"Musel si odskočit." Zazubil se.
"Aha. Fajn."
"Už sis byla u Harryho pro věci?" usmál se.
Zavrtěla jsem hlavou. "Ne, nějak se mi tam ani nechce."
"Jestli chceš, půjdu s tebou."
FabuLouis Life - 26. díl - Zkažený večírek

23. srpna 2012 v 15:09 | *G* |  Stories


"Harry, teď vážně nemám čas." Vzdychla jsem do telefonu. "Nakupuju pár věcí na ten večírek pro Georginu."
"Fajn. Uvidíme se večer." Řekl a položil to.
Zakroutila jsem očima a hodila mobil do kabelky.
"V pohodě?" zeptal se Louis.
Mávla jsem rukou a dál se Harrym nezabývala.
Tlačila jsem nákupní koš do uličky s pitím a dala do něj pár láhví alkoholu a taky něco nealko.
"Máme všechno?" ujišťovala jsem se.
"Jo." Kývl. "Můžem jít k pokladně."

Byla jsem nesvá z toho, jak na nás všichni koukali. Moc pozornosti najednou.
"Ahoj." Přiběhla ke mně malá holčička. "Ty chodíš s Harrym?"
"Ehm, ahoj, jo, chodím." Odpověděla jsem jí zaraženě a sklonila se k ní. "Co potřebuješ?"
Stoupla si na špičky a opatrně mi sáhla na vlasy. "Jsi strašně krásná. A moc by ti to slušelo s Louisem."
Než jsem jí stačila odpovědět, byla pryč. Překvapeně jsem se podívala na Louise. "Co to bylo?"
Pokrčil rameny a zasmál se. "Vidíš, i pětiletá holčička si myslí, že bychom byli hezký pár."
Mrkla jsem na něj. "Leda tak ve snu, Tomlinsone. Leda ve snu."
Povzdychl si a vzal koš. "Pojď zaplatit, ať už vypadneme."
Kývla jsem a následovala ho k pokladnám.

Doufám, že se dnešní večer vydaří, protože, já, Harry a Louis v jedné místnosti? To může skončit jedině katastrofou. A ne malou.

Večírek už byl v plném proudu. Všichni se bavili a všechno bylo tak, jak má být. Zatím.
"Neviděla jsi Harryho?" odtáhla jsem si Georginu stranou.
"Naposledy asi před půl hodinou, bavil se s nějakou holkou a pak zmizel." Pohodila rukama.
"Aha. Díky." Hlesla jsem.
Georgina mě pohladila po rameni, povzbudivě se na mě usmála a vrátila se k Robbiemu.

Vzdala jsem hledání Harryho a posadila se na balkóně. Byla krásná noc. Přihnula jsem si z flašky vodky a utřela si ústa. Nadechla jsem se chladného nočního vzduchu a zase vydechla.
"Jsi v pohodě?" posadil se ke mně Louis.
"Nevím." Otočila jsem se na něj. Bože, byl tak krásnej i ve tmě. Zářily mu oči a na rtech měl úsměv. Natáhl se ke mně a vzal mi flašku z ruky. "Myslím, že už máš dost."

"Kde je Harry?" vyhrkla jsem. Zmizel a já ho musela najít. Bála jsem se. Bála jsem se toho, že je někde s tou holkou, o které mluvila Georgina.
Odtáhl se ode mě a jeho výraz ztvrdl. "Proč on, Kat? Co má, co já nemám?" zašeptal.
"Mě." Zamumlala jsem. Nebyla jsem schopna přemýšlet.
Znova se ke mně natáhl a uchopil mě za bradu. "Třeseš se."
Pořád jsem jen koukala do jeho oči. Ucítila jsem jeho horký dech na mých rtech, a jak se ke mně přibližuje.
"Víš, co k tobě cítím. Teď už to je jen na tobě." Pustil mě a odešel.

Jako bych se probrala z transu. Hleděla jsem na místo, kde seděl. Proč to je tak těžký?

LOUIS
Byl jsem z ní hotový. Ničila mě ta její nerozhodnost. Nechtěl jsem se o ni dělit.
"Louisi, jsi ok?" zatřásl se mnou Zayn.
Pomalu jsem se na něj podíval. Držel se za ruku s Perrie a oba na mě starostlivě koukali. Proč nemůžeme být jako oni?
"Louisi?" mávala mi rukou před obličejem Perrie.
"Jo, jsem v pohodě." Pokusil jsem se o úsměv.
Ani jeden mi to očividně nežral.
"Víš, kde nás najdeš, brácho." Poplácal mě po zádech a někam zmizel.

Jen tak jsem stál a pozoroval lidi, jak tancují, pijí a baví se. Danielle s Liamem seděli na pohovce, Dan opřená o Liama, který se jí hrabal ve vlasech, Niall jedl, klasika, a Perrie se Zaynem tancovali. Harryho ani Katherine jsem nikde neviděl. Harryho jsem vlastně neviděl celý večer.

Skrz lidi se bylo těžké dostat na druhý konec místnosti, natož někam jinam. Potřeboval jsem si odskočit a koupelna u obýváku byla obsazená a ještě před ní stálo tak patnáct lidí.
Vzpomněl jsem si, že v bytě je ještě jedna koupelna, u Harryho ložnice.
Otevřel jsem dveře Harryho ložnice a zase je rychle zavřel.
Harry byl v posteli s nějakou holkou a podle blond vlasů to určitě nebyla Katherine.

"Kurva!" zaklel jsem.
Nevěděl jsem, co dělat. Jedna část mě to chtěla říct Katherine a pak ji utěšovat, zatímco ta druhá chtěla chránit svého nejlepšího kamaráda.
Kdybych to Katherine řekl, už by nebyla s Harrym a já ji měl jen pro sebe, ale Harry je můj kamarád. Nejlepší kamarád.

KAT
Zapípal mi mobil. Vytáhla jsem ho z kapsy džínů a podívala se na něj. Neznámé číslo. Otevřela jsem zprávu a vyskočily na mě dvě fotky. Jedna byla z toho dne, kdy jsme s Harrym byli v Holme's Chapel a ta druhá z dneška. Na obou byl Harry s nějakou blondýnou, ale nebylo jí pořádně vidět do obličeje. Na té druhé fotce leželi v posteli a líbali se. Mohla být tak pár minut stará. Bylo to poslané se vzkazem:
Podívej, co mám, mrcho! Seberu ti všechno, co máš xoxo

Nemohla jsem dýchat. Opřela jsem se o zeď a snažila se dýchat. Nevěřila jsem tomu, že by byl Harry schopný mi tolik ublížit.

Zhluboka jsem se nadechla. Věděla jsem, kam jít. Jestli je ta fotka pár minut stará, pořád tam ještě budou.

Před Harryho ložnicí stál Louis. Vyděšeně se na mě díval. "Nechoď tam."
Neposlechla jsem ho a rozrazila dveře. Rozsvítila jsem. Harry tam vážně byl s tou holkou z fotek.
"Do prdele Harry, jak jsi mi to mohl kurva udělat?!" ječela jsem.
Harry na mě divně koukal. Vůbec nereagoval. Zato ta holka ano. "Překvapená?"
"Christina?!" vydechla jsem. "Já ti věřila Harry! A ty mi uděláš tohle?! My jsme spolu skončili!"
"Katherine." Vykoktal.
"Nemluv na mě! Už s tebou nechci mít nic společnýho! Nevím, jak jsem mohla být, tak blbá a věřit ti!" křičela jsem. Vyběhla jsem z ložnice a slyšela, jak na mě Louis s Harrym volají. Ani nevím, kam jsem se dostala, ale svezla jsem se na zem a brečela.

Třásla jsem se a po tvářích mi tekly slzy. "Proč Harry?! Proč?!"
Nebyla jsem schopna vstát a vrátit se tam zpátky pro své věci.
Proč to udělal? Copak ty krásný slůvka a to, že mě miluje bylo všechno lež?!
#1DBigAnnouncement- the new single 'Live While We're Young'

23. srpna 2012 v 14:50 | *G* |  Videa
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ftQ8Dg1B_7E

Dnes si můžete objednat na iTunes novou písničku od 1D.... Live While We're Young ! Trochu mě s tím naštvali, protože se mi vážně nechce si kupovat nějakou písničku, kterou stejně za chvíli nějakej Directioner zveřejní a navíc za pár dní výjde a bude to dokonce i videoklip k tomu !!! :( :-*

- Písničku si budete moc objednat v jednu hodinu ráno ( našeho času )... A bude stát $5.99. což je okolo 120.147 Kč a asi 4.811 Euro :)
- Kluci dnes natáčejí videoklip pro Live While We're Young

-

Asi po minutě toho, co zveřejnili to video se stal na TT celosvětovej trend ! :))

- 1. září poběží na Radio 1 ukázka Live While We're Young :)*
To Louisovo háro :O Málem jsem odpadla ! :-* ♥♥♥